Aktualno¶ci
Archiwum
Seminaria
Badania
Działalno¶ć

Bartosz Majchrzak

Studencina biotechnologii, ktry to kierunek daje mu wiele utrapienia, ale te radości i satysfakcji. Kocha biologi szczeniakiem jeszcze bdąc. Roztrzepany, czasem szybciej mwi ni myśli. Szprecha jako tako po angielsku, ale polskim wada w stopniu perfekcyjnym, szczeglnie, gdy si o coś uderzy. Chtnie pomoe, o ile poprosisz. Jeśli nie, to i tak sprbuje.

Zainteresowania? Z tematw naukowych - genetyka, szczeglnie dotycząca nowotworw, astrofizyka, zoologia, fizyka nuklearna i teoretyczna (amatorsko, bowiem nie jest jakimś Mzgiem). Z rzeczy mniej naukowych na pierwszym miejscu ex aequo wymieniby zmotoryzowane środki transportu oraz to, bez czego studia są jedynie ryciem podrcznikw spotkania z przyjacimi przy - nie bjmy si uy tego sowa - cudownym trunku barwy zocistej. Lubi dobrą muzyk, ksiąk, film i smaczny pokarm, ale w przeciwiestwie do MiościwiePanującegoNamPrezesa, potrafi przypali nawet wod w garnku. Jeśli chodzi o sport, to bawi si w jazd na motorze, nurkowanie, narty, rower, bieganie (jak mu si zachce) i marszobieg midzy kanapą a lodwką.

Jak go zlokalizowa? May, gośny, z troch skośnymi oczyma i bananem na twarzy. Jeeli jakimś cudem nie odpisze na smsa, to wiedz, e zwykle azi po Wydziale Biologii lub IGiB-ie.

Kontakt: bart7@me.com

Powrt


O kole
Linki
Kontakt
Galeria
Forum

Koło Naukowe Genetyki i Epigenetyki
Wydział Biologii Uniwersytet Warszawski