Aktualno¶ci
Archiwum
Seminaria
Badania
Działalno¶ć

Sebastian Kwiatkowski

Student biotechnologii, ktry nie boi si nowych wyzwa. Zwolennik GMO, ktry stara si zachowa naukowy obiektywizm, ale skorzysta z kadej okazji, aby polemizowa z przeciwnikami tej technologii. Mimo wszystko nie stroni od kontaktw z przyjacimi i rozwijania swoich zainteresowa, niekoniecznie związanych z tokiem studiw.

Ciko zdefiniowa jego zainteresowania, ale niewątpliwie naleą do nich biologia molekularna i (oczywiście) genetyka. Oprcz tego, zafascynowany jest biochemią, a przede wszystkim enzymologią, z ktrą wiąe swoją naukową przyszoś. Bardziej yciowe hobby to: sport (siatkwka, pika nona, pywanie), motoryzacja oraz fotografia. Jak kady porządny facet potrafi wzią si do pracy w kuchni i tworzy sztuk kulinarną, co wychodzi mu cakiem nieźle! (Przynajmniej do tego czasu nikt nie narzeka).

Nie trudno go spotka na Wydziale Biologii. Nierzadko wystarczy tylko si rozejrze, a znajdziecie go w pobliu. Zawsze jest skory do pomocy. Jeeli jest w stanie coś wytumaczy, zrobi to najdokadniej jak potrafi. Gdybyście mieli jakieś pytania lub problemy do rozwiązania - szukajcie go na Wydziale Biologii.

Kontakt: sebokwiatkowski@gmail.com

Powrt


O kole
Linki
Kontakt
Galeria
Forum

Koło Naukowe Genetyki i Epigenetyki
Wydział Biologii Uniwersytet Warszawski